• sipariş ver
  • sipariş ver
  • sipariş ver

Garanti & İade Şartları

Sitemizde satılan Dapoxtin geciktirici ithalatçı firma garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz.

Sıkça Sorunlan Sorular ?

Dapoxtin Geciktirici Etkisi Gerçek mi?

Evet gerçektir. Cinsel İlişki öncesinde minumum 30 dakika öncesinde bol su ile tüvetmenizi tavsiye ederiz.

Ne Kadar Süre Geciktirir ?

Dapoxtin Delay Geciktirici size tam bir süre vermesi imkansızdır. Her kişide farklı süreler gösterebilir. Çünkü kişinin yaşı boyu kilosu sağlık durumu gibi bir çok etken bu süreyi etki etmektedir. Bu yüzden ürünü ilk kullanımdan sonra kaç dakida boşaldığınız süresini kendiniz ölçebilir ve ona göre kaç dk öncesinde içmeniz gerektiğini ayarlayabilirsiniz..

Dapoxtin Geciktirici Kaç Kullanımlıktır ?

30 kullanımlıktır. Bir kutuda 30 adet kapsül bulunmaktadır. 30 farklı gecede kullanabilirsiniz..

Sadece Geciktirir mi ?

Hayır sadece geciktirmekle kalmaz. Cinsel libidonuzu, performansınıza da harekete geçirici etkisini bulunmaktadır.

Adres vermeden satın alabilirsiniz. Siparişinizi size en yakın PTT Şubesinden teslim alabilirsiniz. Bize sadece ürünü almak istediğiniz kargo şubesini ve irtibat telefonu detaylarınızı vermeniz yeterli olucaktır.

İşyerime istiyorum paket gizliliği var mı ?

Bütün siparişler gizli paketlerde gönderilir. Siparişler kargoya gizli paketlerde verilir ve Kargo yetkilisi dahil kimse içinde ne olduğunu bilmez. Kapıda ödemelerde kullanılan Faturalarda Hediyelik Eşya genel tanımlaması geçer.

Siparişim ne zaman kargoya verilir ? Kaç Günde Elime Ulaşır ?

Saat 15:00 dan önce verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. 15:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargolanır. Pazar günü verilen siparişler bir sonraki gün pazartesi günü kargoya teslim edilir. Teslimat süreleri hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 17 88 Ptt Kargo Çağrı merkezini arayabilirsiniz.