geciktirici
geciktirici hap
dapoxtin

Erken Boşalmayının %100 kesin çözümü

 

Erken Boşalma Problemi için Geciktirci Sprey mi ? Yoksa Geciktirici Hap mı ?Erken Boşalma Problemi için Geciktirci Sprey mi ? Yoksa Geciktirici Hap mı ? Sizlerden gelen soruları yanıtlamaya devam ediyoruz. En çok sorulan soruların başında gelen sorudan başlıyoruz. Erken boşalma sorunu olanların sıklıkla ilk olarak başvurdukları ürün geciktirici spreylerdir. Çünkü sprey şeklinde olduğu için hiç bir yan etkisinin olmadığı ümit edilerek satın alınırlar. Fakat alındıktan sonra kullanmaya başladığınız andan itibaren hayal kırıklığına uğrarsınız. Çünkü geciktirici spreyler penis ucuna sıkılarak kullanıldığından dolayı penis ucunda aşırı yanma gerçekleşir. Eğer hassas bir cilde sahipseniz cildiniz üzerinde alerjik reaksiyonlar gösterebilir. Bu yanma yüzünden cinsel ilişkiyi doyasıya yaşamak yerine acı çekerek yaşamak istemezsiniz.
 
Gelelim geciktirici haplara cinsel ilişkiye girmeden en az 1 saat önce alınan geciktirici ilaçlar erken boşalmanızı sağlayan testesteronları uyararak erken boşalmanızı engeller. Sağlık açısından ise hiç bir riski yoktur. Tabi burada altını çizmek lazım kullanım önerilerine uyulduğu takdirde.

geciktirici-hap
 
geciktirici-ilaç
 
geciktirici

alt geciktirici Anasayfa | Ürün içeriği | Sıkça Sorulan Sorular | Kullanıcı Yorumları | Sipariş Ver | Yan Etkileri
Dapoxtin Medikal Ltd. Şti | Copyright © 2002-2020 Tüm Hakları Saklıdır.
Open chat
http://geciktiricihap.gen.tr/erken-bosalma-problemi-icin-geciktirci-sprey-mi-yoksa-geciktirici-hap-mi Sipariş vermek istiyorum